GRUPY PARAFIALNE

Rada Parafialna - Opiekunem jest ks. Proboszcz. Do rady Parafialnej należą parafianie, którym zależy na dobru Parafii. Liczba członków 12.

Parafialny Zespół Caritas - opiekunem jest ks. Proboszcz. PZC został zatwierdzony przez ks. Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego w 2010 roku. Przynależy do PZC 10 osób. Działa potrzebującym osobom mieszkającym na terenie Parafii i nie tylko.

Róże Różańcowe - W naszej Parafii jest to najstarsza wspólnota modlitewna. Róż Różańcowych jest osiem w każdej po 20 osób. Modlimy się w intencjach ogólnych i misyjnych codziennie dziesiątką Różańca świętego. Formacja duchowa naszej wspólnoty to Adoracje Najświętszego Sakramentu w każdą pierwsza niedzielę miesiąca połączona ze zmianą tajemnic. Naszą modlitwą wspieramy duszpasterzy i wszystkie dzieła powstałe w naszej Parafii i te które mają powstać. Służymy również pomocą w naszym kościele przy różnych uroczystościach biorąc czynny udział w procesjach niosąc sztandary i chorągwie. Spotkania formacyjnę w pierwszą sobotę miesiąca na Mszy Świetej o godz. 9.00.

Grupa Modlitewna św. Ojca Pio – Grupa powstała w 2007 roku 23 września w Odpust Św. Ojca Pio. Spotykamy się zawsze 23 dnia każdego miesiąca po Mszy św. ku czci św. Ojca Pio i Nowennie w kościele. Podczas spotkań czytamy i rozważamy teksty św. Ojca Pio, a także dzielimy się przeżyciami doznanymi od Świętego. Podczas spotkań modlimy się w intencjach Kościoła, Parafii i tych, o które prosiły nas różne osoby. Mamy nadzieję, że poprzez wstawiennictwo Ojca Pio nasza grupa będzie się rozwijała duchowo, a materialnym i widocznym owocem będzie świątynia ku Jego czci.

Liturgiczna Służba Ołtarza - Spotkania dla Lektorów, ministrantów odbywaja się w każdą sobotę o godz. 10.00 w salce na plebanii.

Schola - Opiekunem jest Pani Kasia - Organistka, W scholi śpiewają dzieci ze Szkoły Podstawowej i próby odbywaja sie we wtorek o godz. 18.30 w salce na plebanii.

Chór - Opiekunem jest ks. Proboszcz.

Rycerze Kolumba Opiekunem jest ks. Proboszcz.Spotkania formacyjne odbywają się w pierwszy piątek miesciąca po wieczornej Mszy świętej w salce ma plebanii.

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Informacje :: Historia :: Kontakt :: Galeria :: Kościół Św. O. Pio z Pietrelciny

opiekun strony Mariusz Tatarek &